Rüyada Ülker Yıldızı görmek

Rüyada Ülker Yıldızı görmek ile alakalı tabirler aşağıda yer almaktadır. Kaynaklara göre sıralanmıştır.

Osmanlica bilen eleman lazim.. Tikla detaylari oku!

İhya: İşinde ihtiyat ve temkini esas alan kimseye, Sanatkarların bu yıldızı görmeleri sanatlarının revaç bulmasına delalet eder.


Molla Cami: Rüyada Ülker yıldızı, işlemde ihtiyat ve temkinli olan ve işini sağlam tutan ve kendisini muhafaza eden kimseye işarettir.Ülker yıldızının yere düştüğünü görmek, o sene içerisinde koyun ve sığır gibi hayvanatın helak ve telefine ve meyvelerin az olmasına işarettir.Sanatkarın rüyasında Ülker yıldızını görmesi, sanatının revaç ve sağlam olacağına işarettir.


Diyanet: Bir kimsenin rüyasında Ülker yıldızı görmesi kimsenin daima temkinli olduğuna, işlerini sağlam yaptığına ve kendisini muhafaza ettiğine, bir kimsenin rüyasında Ülker yıldızının yi düştüğünü görmesi; o sene içinde koyun ve sığır gibi hayvanların telef olacaklarına ve meyve ağaçlarının az meyve vereceklerine yorumlanır.


Nablusi: Rüyada Ülker yıldızı, işlerinde itiyad ve temkinli olan ve işini sağlam tutan ve kendisini muhafaza eden kimseye delalet eder.
Ülker yıldızının yere düştüğünü görmek, o sene içerisinde koyun ve sığır gibi hayvanatın helak ve telefine ve meyvelerin az olmasına delalet eder.
Sanatkarın rüyasında Ülker yıldızını görmesi, sanatının revaç ve sağlam olacağına delalet eder.