Rüyada Sivilce görmek

Rüyada Sivilce görmek ile alakalı tabirler aşağıda yer almaktadır. Kaynaklara göre sıralanmıştır.

Osmanlica bilen eleman lazim.. Tikla detaylari oku!

İhya: Vücudunda sivilce çıktığını ve bundan su aktığını görmek kurtuluş ve zafere, Vücutta insana zarar vermeyen her türlü ziyadelik nimet ve hayır fazlalığına, Vucuttan çıkan ince kan ve irin mala, Sivilceler, çabuk gelecek ve sevince vesile olacak zenginliğee, Sivilce bacen peşin cezaya delalet eder.


Molla Cami: Bir kimse rüyasında vücudunda sivilce çıktığını, so adan yanlıp sarı su veya irin aktığını görse, kurtuluş ve zafere kavuşur. Yine vücudunu yiyen ve eziyet veren bir şeyi tuttugunu görmek yardım ve galebeye ve ganimet malından istifade etmeye işarettir. Vücudunda sivilce, yara ve çıban gören kimse onlardan akan kanın kuvveti ve çokluyu kadar mala nail olur.Rüyada görülen vücuttaki fazlalık sahibine zarar vermediği takdirde nimet ve hayrın ziyadeliğine işarettir. Rüyada görülen sivilceler, sevinçle meydana gelecek ani bir zenginlik ve sermayenin süratle gelişeceğine işarettir.Sivilceler zulüm ve cezanın peşin olmasına da işarettir.


Nablusi: Bir kimse rüyasında vücudunda sivilce çıktığını, sonradan yarılıp sarı su veya irin aktığını görse, kurtuluş ve zafere kavuşur. Yine vücudunu yiyen ve eziyet veren bir şeyi tuttuğunu görmek yardım ve galebeye ve ganimet malından istifade etmeye delalet eder.
Vücudunda sivilce, yara ve çıban gören kimse onlardan akan kanın kuvveti ve çokluğu kadar mala nail olur. Zira ince kan ve irin tabirce maldır.
Rüyada görülen vücuttaki ziyadelik, sahibine zarar vermediği takdirde nimet ve hayrın ziyadeliğine delalet eder.
Rüyada görülen sivilceler, sevinçle meydana gelecek ani bir zenginlik ve sermayenin sür'atle gelişeceğine delalet eder. Sivilceler zulüm ve cezanın peşin olmasına da delalet eder.


Guncel: Rüyada sivilceleri olduğunu görmek özgüven ve özimajla ilgili konulara işaret eder. Bir olay ya da belki de bir ilişkide kendinize yer bulamıyor ve dışlanmış hissediyor olabilirsiniz.
Sivilceleri sıktığını görmek, negatif duyguların fark edilerek ifade edilme ihtiyacından kaynaklanır. Bu duyguları şu ana kadar o kadar bastırmışsınız ki her an patlayabilecek durumdalar.